Nowoczesna multiagencja ubezpieczeniowa

Jesteśmy nowoczesną multiagencją ubezpieczeniową, będącą częścią grupy Comperia.pl S.A., twórcy pierwszej polskiej porównywarki usług finansowych: Comperia.pl.

Comperia.pl S.A. od lat pomaga Polakom porównywać dostępne na rynku produkty finansowe (m.in. kredytowe, depozytowe i ubezpieczeniowe). Dzięki udostępnianym przez nas porównywarkom internetowym każdy może w zaciszu własnego domu w łatwy sposób wybrać pożyczkę, lokatę czy polisę najkorzystniejszą dla siebie. To jednak nie wszystko, co oferujemy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenne jest poczucie bezpieczeństwa i jak ważna dla naszych Klientów staje się w dzisiejszych czasach potrzeba zapewnienia spokojnej przyszłości. Chcemy mieć wkład w rozwój tej sfery komfortu, dlatego też w 2013 roku powstała spółka Comperia Ubezpieczenia.

Misją Comperia Ubezpieczenia jest zapewnienie wszystkim zainteresowanym wygodnego dostępu do usług ubezpieczeniowych. Postawione cele realizujemy m.in. poprzez opracowywanie i wdrażanie unikalnych rozwiązań technologicznych, pozwalających na oferowanie naszym klientom najlepszych ofert ubezpieczeniowych. Wszystko w trosce o zapewnienie najwyższych standardów obsługi. Z nami każdy może ubezpieczyć się najtaniej w takim zakresie, jakiego oczekuje.

Portal ubezpieczonemieszkanie.pl

Portal ubezpieczonemieszkanie.pl powstał przy współpracy z wybranymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w takiej formie by rzetelnie przedstawić oferty ubezpieczenia mieszkania klientom w bardzo prosty i przystępny sposób. Jeżeli posiadasz lub wynajmujesz mieszkanie i potrzebujesz sprawdzonego ubezpieczenia dopasowanegoo do Twoich potrzeb znajdziesz je tutaj.

Informacja o podmiocie przeprowadzającym czynności agencyjne

  • Nazwa agencji: Comperia Ubezpieczenia sp. z o. o. / Comperia.pl S.A.
  • Adres: ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa
  • Rejestr agentów – nr RAU:
  • Comperia Ubezpieczenia sp. z o.o. / Comperia.pl S.A. działa, na podstawie udzielonych pełnomocnictw, na rzecz następujących firm ubezpieczeniowych:
    Allianz, Allianz Życie, AXA Ubezpieczenia, Compensa, Compensa Życie, Concordia, Concordia Życie, GAP, Generali, Proama, Gothaer, Hestia, MTU, InterRisk, Link4, Open Life, PZU, Uniqa, Warta / HDI, Warta Życie.
    Odpowiednie pełnomocnictwa udostępnione są do wglądu w siedzibie agencji.
  • Z tytułu ewentualnej umowy ubezpieczenia wynagrodzenie prowizyjne otrzyma Comperia Ubezpieczenia sp. z o. o. / Comperia.pl S.A.